0800331296

Курс євро до гривні в Кривому Розі на сьогодні

EUR/UAH
  •  

З огляду на стрімку інтеграцію держави в західний світ у нас часто запитують курс євро до гривні. Кривий Ріг в цьому питанні не є винятком, оскільки місто має великий економічний та інтелектуальний потенціал. Для конвертації споживачі вибирають компанію «КИТ Group», оскільки вона пропонує прозорі котирування без прихованих комісій і має зручне розташування для місцевих жителів. Солідні резерви фінансів дозволяють нашій організації виконувати замовлення для широкого кола осіб - від приватних клієнтів до представників середнього бізнесу. Високому обороту не в останню чергу сприяє значне зростання нацвалюти, що спостерігається в останній рік.

Чим пояснюється зниження курсу євро в банках України?

Неможливо посперечатися з тим фактом, що курс євро в банках України значно змінився в порівнянні з попередніми роками. Це пояснюється кількома причинами:

  • зміна влади після президентських і парламентських виборів;
  • підвищення довіри до українських державних інституцій з боку західних інвесторів;
  • зниження тиску на бізнес;
  • прийняття низки антикорупційних законів.

Але варто зазначити, що перераховані чинники взаємопов'язані між собою, хоча певний відсоток населення вважає інакше і знаходить в зміцненні національної валюти тільки негатив.

Що говорить Нацбанк про подорожчання гривні?

НБУ розвіяв всі припущення недоброзичливців і дав свої пояснення з приводу змін на валютному ринку. Основна причина, по якій курс євро на сьогодні в Кривому Розі і по країні в цілому знаходиться на порядок нижче, полягає в переході від штучної підтримки валюти до політики вільного плавання.

До 2015 року держава щорічно витрачала десятки мільярдів доларів на зміцнення UAH. Населення зазвичай не вникає в фінансові процеси, тому окремі групи людей до сих пір вважають попередній порядок правильним. Але це була ілюзія стабільності, яка тільки знижувала інвестиційну привабливість держави.

На думку Нацбанку фіксований курс - дуже дороге задоволення для країни через велику залежність її економіки від експорту. Зростання реалізації продукції і поставок послуг за кордон сприяє притоку інвестицій, зниження інфляції та подальшого поліпшення позицій на світовій арені. При падінні вартості товарів, що вивозяться (або послуг) курс євро в Україні підвищується. В результаті поставки за кордон знижуються, інвестори втрачають інтерес до ринку і виводять капітал. Через подальше зростання інфляції люди не довіряють нашим грошам і змінюють їх на іноземні, більш стабільні.

Кому цікавий курс гривні до євро в Кривому Розі?

Найчастіше до нас звертаються такі категорії клієнтів:

  1. Мандрівники. Після введення безвізового режиму з країнами Шенгенської угоди любителі подорожей кинулися на Захід для огляду визначних пам'яток. За цей час люди зрозуміли, що відпочивати в Європі не набагато дорожче, ніж на батьківщині, при цьому за кордоном якість сервісу порядком якісніше, та й вражень туристи отримують куди більше.
  2. Трудові мігранти. Після повернення на батьківщину багатьох заробітчан цікавить курс євро до гривні в Кривому Розі не тільки через подорожчання останньої. Всі розрахунки в нашій країні проводяться тільки в UAH, тому мігранти змушені міняти зароблений капітал, адже за іноземні гроші вони не зможуть скупитися в магазині, оплатити проїзд в громадському транспорті, розрахуватися в ресторані і т.д.
  3. Дистанційні працівники. У Кривому Розі працює безліч підприємств, орієнтованих на Захід. Далеко не всі замовники з-за кордону перераховують зарплату в гривні. Багато переводять гроші в європейській валюті через електронні платіжні системи. Як правило, одну частину суми залишають для зберігання, а другу обмінюють у напрямку EUR to UAH.
  4. Родичі з Європи. За різних обставин на Заході постійно проживають мільйони вихідців з України. Найбільші діаспори закріпилися в Польщі, Німеччині, Франції, Італії та державах Балтії. Багато корінних жителів нашої країни не забувають про своє коріння і пересилають родичам гроші в якості матеріальної допомоги. Після цього адресати звертаються до нас, щоб обміняти євро в гривні в Кривому Розі по самій вигідною ціною.

Для проведення фінансової операції досить зв'язатися з нашим менеджером по одному з вказаних номерів телефону та повідомити суму обміну. Якщо наші резерви дозволяють виконати замовлення, ми запропонуємо прийти в наш офіс для передачі грошей. За замовчуванням транзакції проводяться у готівковій формі. Але при необхідності ви можете перерахувати кошти на гаманці електронних платіжних систем. В даному випадку необхідно подати заявку на обмін EUR-UAH-EUR на сайті компанії-партнера Obmenat. Її інтерфейс простий і зрозумілий кожному, тому труднощів не виникне.