0800331296

Курс євро до долару в Кривому Розі на сьогодні

EUR/USD
 •  

Після введення безвізового режиму популярність європейської валюти в Україні значно зросла. Якщо раніше її купували і продавали переважно жителі західних областей і ті, хто часто подорожував по Європі, то в останні роки курс євро до долара цікавить і тих, хто вважає за краще зберігати свої заощадження в інвалюті. Відбувається це тому, що українці переконалися в тому, що гроші Євросоюзу - не менш надійні, ніж американські.

Що впливає на стабільність курсу євро до долара?

Співвідношення пари євро-долар в Кривому Розі залежить від безлічі процесів, що відбуваються як в ЄС і США, так і в нашій країні. Найчастіше коливання провокують такі чинники:

 • швидкість інфляції;
 • зміни і різниця відсоткових ставок;
 • стан платіжного балансу і механізми регулювання його складових частин;
 • купівельна спроможність грошових знаків;
 • якісне наповнення споживчого кошика;
 • фактичні мікро- і макроекономічні показники;
 • кредитно-грошова політика держрегулювання курсу долара до євро та інших котирувань;
 • готівкова і безготівкова емісія, непідкріплена розвитком економіки;
 • активну участь в міжнародних торгах цінних паперів, дорогоцінних металів, вуглеводородів та інших енергоресурсів;
 • велика залежність держбюджету від обсягу продажів сировинних ресурсів.

Крім цих аспектів, що впливають на крос курс долар євро в Кривому Розі в довгостроковій перспективі, його коливання можуть виникати у випадках дестабілізації політико-соціальної обстановки і напруги в суспільстві, викликаної непопулярними рішеннями уряду. Вартість валюти також змінюється за участю збройних сил в світових війнах, через утворення внутрішніх збройних конфліктів. У періоди ліквідації наслідків стихійних лих ціна євро, долара і інших грошових знаків теж найчастіше нестабільна. Фінансово-економічні експерти рекомендують по можливості утримуватися від конверсії в таких обставинах, щоб не зазнати збитків.

Вплив на курс євро до гривні чорного ринку

Активність перекупників, які працюють без ліцензії, грає не останню роль у формуванні крос курсу євро долар. Чорний ринок, користуючись найменшим приводом, наприклад, несприятливими прогнозами або незначною тимчасовою кризою, починає маніпулювати і підвищувати котирування на свою користь, прагнучи за короткий час отримати надприбуток. Такі дії додатково провокують ажіотаж і люди в паніці позбуваються або скуповують іноземні держзнаки. Спекулянти при цьому виграють двічі: на різниці коефіцієнта, за яким здійснюється обмін долара на євро, і на комісії.

Але не завжди розумно відмовлятися від співпраці з перекупниками, адже відповідальних в цій сфері досить багато, а курс євро до гривні чорний ринок пропонує досить привабливий. Головне - заздалегідь знати репутацію того міняйли, до якого плануєте звернутися.

Де дізнатися курс долара до євро в Кривому Розі?

З актуальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті НБУ. Там регулярно публікуються останні дані валютних торгів, однак вони можуть трохи відрізнятися від тих, за якими виконується фактичний обмін євро на долари, гривні, рублі та інших грошових одиниць. Це пов'язано з тим, що деякі банки і обмінники закладають в цифри комісійні збори та інші свої витрати. Таким чином вони отримують істотний прибуток з кожної фіноперації.

Ще дізнатися співвідношення euro to usd можна на сайтах-агрегаторах і веб-сторінках банків та обмінників. Цей спосіб краще, оскільки відразу дає реальну картину і позбавляє від необхідності витрачати час на фізичне відвідування відділень в пошуках найбільш привабливих пропозицій. Крім того, зазвичай на сайтах публікується графік євро-долар, за яким можна відстежити тенденції і спрогнозувати найсприятливіший момент для конвертації.

Як здійснити купівлю-продаж за хорошим курсом євро до долара в Кривому Розі?

Безпечно міняти гроші можливо тільки в сертифікованих державних і приватних організаціях, що пропонують вигідний крос курс євро долар. Кривий Ріг, зрозуміло, не єдиний обласний центр, де є такі фінансові установи. Зазвичай великі надійні фінансові організації мають поширену мережу філій по всій країні. Однак при зверненні в банківську структуру клієнти нерідко стикаються з нестачею потрібної кількості банкнот або повною відсутністю необхідної інвалюти. Таких проблем в ліцензованих обмінних пунктах зазвичай не виникає, так що є сенс відразу звертатися саме туди. Наприклад, наявністю наших філій, що пропонують хороший курс євро до долара, Кривий ріг також може похвалитися, тому всім його жителям доступні вигідні конверсії.