0800331296

Курс фунта до гривні в Кривому Розі на сьогодні

GBP/UAH
  •  

Поточний курс фунта до гривні встановлюється за результатами торгів на біржі. У них беруть участь як Національний банк, так і комерційні банківські установи. Якщо останні представляють інтереси своїх клієнтів - імпортерів і експортерів, то Нацбанк вливанням валюти, може вплинути на загальну динаміку і запобігти падінню гривні. Так, при високому попиті на певну валюту головний банк країни може викинути її на ринок, щоб уберегти національні гроші від девальвації.

Практика показує, що основний вплив на курс фунта в Кривому Розі на місцевому ринку надає попит і пропозиція. Тобто співвідношення кількості валюти, яку хочуть продати, до кількості тієї, що планують купити. Переважання попиту над пропозицією веде до зростання ціни закордонних грошових одиниць по відношенню до національних купюр. В іншому випадку їх вартість знижується.

Кому важливий курс фунта стерлінга до гривні?

Поточний курс фунта стерлінга до гривні цікавить далеко не всіх українців, хоча він відбивається на рівні життя людей, будучи об'єктивним показником рівня економічного розвитку. Однак іноді моніторинг котирувань є практично обов'язковим. До категорій, кому може стати в нагоді курс англійського фунта та інших валют, відносяться:

  • дюди, які планують закордонні поїздки, що особливо важливо напередодні сезонів літніх відпусток, коли вартість іноземних купюр може значно зрости;
  • власники інвестицій в різну валюту, щоб бачити цінові коливання і прогнозувати відкриття або закриття вкладів;
  • співробітники іноземних компаній, любителі покупок на іноземних сайтах або учасники міжнародних аукціонів.

Де обміняти валюту?

Існує безліч місць, де можна перевести фунти в гривні. Кривий Ріг пропонує такі: державні та комерційні банки, пункти обміну валют і чорний ринок. І якщо перші дві категорії є легальними, і їх учасники захищаються українським законодавством. Незважаючи на привабливий курс фунта до гривні, чорний ринок залишається найбільш ризикованим місцем угоди.

Особливо, з огляду на складну ситуацію в країні і повернення вже забутих шахрайських схем 90-х років. Щоб зберегти свої гроші і не постраждати від дій нечесних людей, рекомендується користуватися легальними місцями обміну, які мають необхідні ліцензії та документи, що дозволяють операції з валютою.

Також при пошуку надійного обмінника варто оцінити наявність постійного стаціонарного обмінного пункту. Так, наші обмінники працюють вже не одне десятиріччя і пережили різні економічні періоди - і злети, і падіння. За цей час ми знайшли безліч постійних клієнтів і отримали позитивні відгуки експертів. Все це дозволяє нам з упевненістю пропонувати скористатися нашими послугами. Їх перелік досить широкий і охоплює валюти:

  1. Євро.
  2. Американський долар.
  3. Британський фунт.
  4. Польський злотий.
  5. Російський рубль.

Причому скористатися нашими послугами можуть як резиденти, так і нерезиденти країни. Ще кілька десятиліть тому такі валютні операції переслідувалися за законом ы будь-який обмін був можливий тільки в державному банку і при наявності дозволу на певну суму. В радянські часи іноземні купюри бачили лише рідкісні громадяни, котрі бувають за кордоном.

Фунт стерлінгів до гривні: курс

На нашому сайті ви дізнаєтеся, скільки коштує фунт стерлінгів, курс гривні якого постійно змінюється. Щоб відстежити ці зміни, ми розмістили зручний графік, що відображає динаміку ціни покупки і продажу валюти. Це дозволить вам спрогнозувати її поведінку на найближче майбутнє і провести обмін в вдалий момент. Якщо немає часу на відстеження котирувань, ми зробимо це замість вас. Для цього вкажіть очікуваний курс покупки або продажу валюти і свою електронну адресу і чекайте листа-інформації про досягнення заданого курсу.

Також важливо згадати, що, обмінюючи фунт стерлінгів, курс покупки і продажу може значно відрізнятися. Таке буває в місцях, які націлені на максимальний прибуток від кожної транзакції, при цьому інтереси клієнтів в розрахунок не беруться. Наша політика передбачає невелику оптимальну різницю цих показників. Це робить фінансові операції вигідними для наших клієнтів, а нам - забезпечує приплив великого числа клієнтів.

Таким чином, у нас ви знайдете відмінні умови співпраці і вигідний курс фунта стерлінга. Кривий Ріг - тільки одне з міст, де є наші обмінники. При необхідності ви можете скористатися нашими послугами і в інших пунктах країни. Якщо у вас є якісь питання, то обов'язково телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Ми постараємося кваліфіковано вас проконсультувати і по можливості врахувати всі ваші побажання.