0800331296

Курс польського злотого до гривні в Кривому Розі на сьогодні

PLN/UAH
  •  

За останні роки курс гривні до злотого і в зворотному напрямку став дуже популярним запитом в інтернеті і реальному житті. Значною мірою це обумовлено зміною зовнішнього курсу розвитку України. Якщо раніше економіка країни мала східний вектор, то після відомих подій 2014 року ситуація змінилася на 180 градусів. Активному зміцненню соціально-культурних і торгових відносин з Євросоюзом і Польщею зокрема посприяло введення безвізового режиму з країнами Шенгенської угоди. Ці зміни привели до поступового стирання не тільки юридичних, а й ментальних кордонів із Заходом. В результаті обмін PLN to UAH (і навпаки) став дуже затребуваним. Оборот польської валюти збільшився в рази, а разом з ним і конкуренція на фінансовому ринку, тому сьогодні гостро стоїть питання пошуку сервісу, що пропонує найвигідніші умови.

Де найвигідніший курс злотого до гривні в Кривому Розі?

Якщо ви шукаєте вигідний курс злотого до гривні, Кривий Ріг пропонує для цього всі умови. Найдовше місто України є одним з промислових центрів, а тому виступає крупним постачальником продукції і послуг в Європу, включаючи Польщу. Для обміну польської валюти на національну або в зворотному порядку звертайтеся за допомогою до компанії «КІТ Group». Наші котирування є одними з найвигідніших в місті, що обумовлено наступними причинами:

  • Прозорі умови. Встановлений курс польського злотого до гривні не містить прихованих комісій, додаткових зборів та інших платежів, які позначаються на підсумковій сумі обміну. Для достовірності ви можете самостійно порахувати остаточний розмір фіноперації на підставі котирувань. Це і буде остаточна сума платежу;
  • Високий оборот. За роки діяльності ми досягли великих резервів як польської, так і української національної валюти. Завдяки довірі клієнтів наша компанія постійно утримує власний капітал на високому рівні. Постійний оборот валюти дозволяє нам встановити вигідний курс злотого. Кривий Ріг є ідеальним містом з огляду на його економічного потенціалу.

Інструменти для аналізу ринку і прогнозу курсу

Для отримання аналітичної інформації вам не потрібно користуватися послугами сторонніх сервісів. Компанія «КІТ Group» пропонує всі необхідні інструменти.

Найпростіша опція має назву «Динаміка курсу». Інформація подається у вигляді графіка, який показує рух цін на валюту за поточний день або останній тиждень. Прочитати діаграму нескладно, це зможе зробити навіть новачок.

Функція під назвою «Повідомити мене» більше розрахована на професійних трейдерів, які заробляють на котируваннях валют. У спеціальній формі ви задаєте оптимальну ціну на валюту. Як тільки значення досягне зазначеної оцінки, на електронну пошту приходить повідомлення. Цей інструмент дозволить купити польський злотий або українську гривню на найвигідніших умовах.

Крім того, не потрібно забувати про зовнішні чинники. На котирування валют значною мірою впливають такі чинники:

  • загальна соціальна ситуація в країні;
  • заяви фінансових експертів, аналітиків та інших лідерів думок;
  • президентські і парламентські вибори, в меншій мірі - вибори до органів місцевого самоврядування.

Не можна забувати і про таке явище як сезонність. Як відомо, Україна вважається одним з найбільших постачальників сільськогосподарської продукції на європейський ринок. Найбільший обсяг експорту спостерігається з кінця травня по середину вересня. Саме в цей період гривня має найвищу вартість щодо інших валют.

Чи безпечно міняти злоті на гривні в нашому сервісі?

Якщо ви замовляєте обмін злотих на гривні в Кривому Розі за допомогою нашого сервісу, можете не хвилюватися за надійність фінансової операції:

  • гроші передаються клієнту тільки після успішної перевірки на справжність за допомогою ультрафіолетової лампи, при цьому ви можете скористатися своїм приладом;
  • угода завершується в нашому офісі, а не де-небудь на вулиці або інший нейтральній території (до речі, адреса офісу вказано в реєстраційних документах);
  • всі відомості про клієнтів та обсяги операцій зберігаються в суворій таємниці;
  • сервіс веде діяльність на підставі дозвільної документації, яка надається замовнику на першу вимогу.

Всі фактори говорять про те, що ми є «білою» організацією з прозорими умовами співпраці. Якщо ви шукаєте найвигідніший курс злотого, чорний ринок зовсім не розглядайте як варіант. Краще довірити свої гроші надійній компанії, що має всю необхідну документацію і багаторічний досвід успішної роботи. До того ж, наш офіс знаходиться на вулиці Лермонтова, що дуже зручно для багатьох клієнтів. Кошти видаються щодня, включаючи вихідні та святкові дні. При виникненні питань ви можете в будь-який момент звернутися в службу підтримки по одному з вказаних на сайті телефонів.