• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Грошові перекази

Грошові перекази - доступна альтернатива пересиланню готівки або використанню банківських карт. У «KІТ Груп» можете швидко і з мінімальною комісією зробити перекази по Україні без реєстрації.

Наші переваги:

 • ліцензія НБУ;
 • 10-річний досвід роботи на фінансовому ринку України;
 • конфіденційність і захист персональних даних;
 • прийом зношених купюр;
 • мінімальна комісія;
 • консультаційна підтримка по будь-яким питанням.

У нашому відділенні ви зможете переказати гроші за пару хвилин, достатньо заповнити заявку. Ми здійснюємо переклади на банківські рахунки та карти. Одержати переказ можна в найближчому відділенні компанії Kit Group. Дізнатися умови переведення та іншу інформацію можна на нашому сайті. Наявність Ліцензії гарантує безпеку співпраці з нами.

Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону +380504077475 для уточнення деталей.

Графік роботи: Пн-Пт 9:00-19:00

Online обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту.

Вигідний обмін валют в Кривому Розі

Як швидко змінюється світ. Ще 30 років тому в нашій країні валютні операції переслідувалися за законом, тепер же будь-хто може вільно обмінювати вітчизняні банкноти на які завгодно і назад без жодних обмежень. І неважливо, навіщо Вам долари або євро. Коли вам буде потрібно провести обмін, найголовніше - вибрати для цього вдалий момент і не помилитися в обміннику. Багато з них грішать непомірними комісіями і невигідними конвертаційними курсами. У жителів і гостей міст-мільйонників є широкі можливості вибору агента, адже велика частина таких організацій сконцентрована саме там. Але і в інших населених пунктах доступні обмінні операції на привабливих умовах. Наша мережа дозволяє обміняти валюту в Кривому Розі та інших українських містах без зайвих затрат і втрати часу.

Більшість громадян України заробляє і витрачає у рідних гривнях. Але іноді може знадобитися інвалюта:

 1. Частина українців, в тому числі проживають в Кривому Розі, отримує валютний дохід, працюючи за кордоном або віддалено. Найбільш популярні у них євро, польські злоті, англійські фунти, російські рублі та долари США.
 2. Американські грошові знаки - найбільш затребувана валюта в світі. Вони використовуються як засіб платежу і великими компаніями, і звичайними людьми. Готівка лежить в кишені кожного мандрівника, що відправляється в найвіддаленіші куточки планети. Там доларові купюри переводять до місцевих без клопоту.
 3. Євро і долари відносно стабільні. Не дивно, що швидко росте число тих, хто зберігає в них заощадження. Вони прагнуть уберегти відкладені на майбутнє суми від інфляційних стрибків. Накопичення для них - це не просто "калитка", це гарантія гідного освіти для дітей, відпочинку там, де хочеться, будівництва будинку, забезпеченої старості.
 4. Деякі співвітчизники перетворили гру на курсових різницях в спосіб заробітку. Це дійсно може бути досить прибутковим заняттям, але щоб досягти успіху, треба бути добре підготовленим, мати і фінансове "чуття", і навички проведення подібних угод. Новачкові ж необхідно бути обережним при купівлі та продажу інвалюти з метою збагачення. Яким би передбачуваним не здавалося поведінку котирувань, ніхто не гарантує на 100 відсотків їх зростання або падіння, а значить, є можливість не виграти, а втратити.

У будь-якому випадку, криворіжці, які заробляють або збирають у валюті, рано чи пізно починають шукати обмінки Кривий Ріг з оптимальними умовами. Слід бути дуже обачним при виборі обмінника в Кривому Розі, щоб не втратити даремно час і не стати жертвою шахраїв.

Як обміняти валюту в Кривому Розі?

Тим, хто всерйоз замислюється про те, як обміняти валюту в Кривому Розі, важливо не упустити момент, коли курс буде максимально вигідним. Особливо, якщо сума досить велика, а гроші потрібні не дуже терміново. На котирування впливає внутрішня політична обстановка, світові ціни і взаємини України з іншими державами.

Існує два варіанти контролю курсових змін: відстежувати за ринковими тенденціями самостійно або залучити трейдера. Другий варіант не завжди підходить через дорожнечу послуг фахівців. Крім того, професіонал може виявитися неохайним і привласнити ваші гроші.

Якщо ви вирішили діяти самостійно профі, ретельно вивчіть правила і кон'юнктуру валютного ринку. Щоб перетворитися на великого гравця в цій галузі, доведеться проаналізувати великий обсяг інформації. Перші угоди краще здійснювати з невеликими сумами, щоб можлива невдача не сильно відбилася на бюджеті.

Коли ви зрозумієте, що сформувався ідеальний курс валют в Кривому Розі, почніть шукати обмінник.

Вибір обмінника в Кривому Розі: на що звернути увагу

У будь-якому місті є обмінні пункти. Щоб вибрати потрібний, можна просто обійти їх один за іншим, але так ви можете пригадати, скориставшись не найбільш хорошим пропозицією. До того ж, є висока небезпека потрапити в руки ділків чорного ринку валют Кривого Рогу, яких чимало в цій сфері. Вони запропонують привабливі умови, але в підсумку можуть віддати фальшиві купюри і позбавити вас чесно заробленого.

У будь-якої сучасної людини, є комп'ютер або смартфон з виходом в інтернет, тому діяти можна, не виходячи з дому. За відповідним запитом пошуковик видасть безліч пропозицій по обміну валют в Кривому Розі з різними умовами. Тут також важливо зберігати пильність. Шахраї створюють фейковий сторінки, які крадуть особисту інформацію та фінанси довірливих користувачів. Насторожити має відсутність фізичної адреси та реєстраційних даних на сайті, а також тільки безготівкові платежі в переліку послуг. Коли в контактах вказано тільки телефон, ви не застраховані від того, що після перекладу ви зможете по ньому додзвонитися. Аферисти вкрадуть ваші гроші, а завтра вже будуть обманювати громадян з новостворених веб-сторінок.

Уважно вивчіть відгуки клієнтів, перш ніж залишати заявку на новому для вас сайті, причому тут головне - не кількість, а правдивість коментарів. Чим більше в них конкретики, тим вище ймовірність, що їх залишили не бездушний боти, а живі люди, причому абсолютно безкоштовно. Вивчення чужого досвіду допоможе зорієнтуватися і зрозуміти, як обміняти валюту в Кривому Розі без ризику стати жертвою злочинців. Ви не постраждаєте від дій представників чорного ринку валют Кривого Рогу і уникнете прихованих комісій, про які на форумах розповідають бувалі.

Наші пункти пропонують купівлю-продаж в різних комбінаціях всіх грошових одиниць, що користуються попитом в українців: USD, EUR, RUB, PLN, GBP.

Переваги при обміні валют в Кривому Розі

Нашим достоїнством є доступність інформації. Щоб обміняти валюту в Кривому Розі, не треба довго ритися на сайті, гортаючи десятки сторінок в пошуках потрібної інформації. Ви відразу побачите всі відомості, що цікавлять, оцініть курс валют в Кривому Розі і прийміть вірне рішення. У розділі з контактами розташовані адреси офісів,  тому знайти нас не складе труднощів.

Відомості про курс завжди актуальні. Завдяки режиму роботи наша обмінка в Кривому Розі доступна цілодобово, тому ви можете отримати гривневу або інвалютну готівку, коли зручно.

Ще один плюс, який відрізняє нашу мережу обмінників в Кривому Розі - конфіденційність. Несанкціонований доступ до даних особистого характеру, деталям платежів неможливий. Надійність і безпека цінують люди, повертаючись і проводячи обмін валют в Кривому Розі у нас.