Курси валют

Фіксуємо курс і суму на одну годину

 
 
 

Переваги роботи з нами

Вигідний курс
Вигідний курс

Найвигідніший і актуальний обмінний курс валют у Кривому Розі і Дніпропетровській області

Безпека обміну
Безпека обміну

Ми гарантуємо безпеку обміну валют. Можливо супровід до машини клієнта

Фіксація курсу
Фіксація курсу

Залиште заявку на сайті і ми зафіксуємо курс і потрібну суму на 1 годину

Знижки
Знижки

Для постійних клієнтів діють особливі правила обміну та акційні програми

Обмін валют Кривий Ріг

Сьогодні українці щодня стикаються з привабливими вивісками про обмін валют практично скрізь: купити/продати гроші пропонують як приватні особи, так і легальні і напівлегальні заклади. Банки, обмінники і чорні ринки функціонують в кожному великому місті України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Кривий Ріг та інші. Люди йдуть в обмінні пункти з різних причин: хтось купує долар або євро для формування валютного кошика, хтось купує юані для ведення міжнародної торгівлі КНР, хтось купує російські рублі або польські злоті, так як їм доведеться їхати у відрядження в РФ або Польщу. Ці та інші валюти люди купують для навчання, бізнесу, роботи, інвестування, подорожей і не тільки. Контроль фінансової діяльності банків і обмінних пунктів здійснює вищий орган влади в даній сфері - Міністерство фінансів України.

Левова частка обмінних пунктів почала з'являтися на початку 90-х років після розпаду Радянського Союзу. Однак пік популярності на них припав вже в 21 столітті. До цього застосовувалася або банківська система або чорні ринки. У Кривому Розі мешканці хотіли якомога вигідніше обміняти валюту. Недовіра до банківської системи була ще високою, так як з розпадом СРСР багато людей втратили свої заощадження. На той час у міняйл справи йшли добре, адже у них був завжди найвигідніший курс валют, при цьому вся інформація була конфіденційною. Однак було досить багато випадків обману своїх клієнтів. Тому в Кривому Розі почали з'являтися структури, які змогли взяти кращі якості у банків і чорного ринку - обмінні пункти. До 1996 року їх ставало все більше, так як в цей рік з'явилася гривня, яка в Україні є національною валютою. Також в той період банки почали випускати пластикові карти і ставити банкомати. Економіка країни нарешті почала стабілізуватися через 5 років незалежності.

Переваги обмінних пунктів перед банками

У Кривому Розі мешканці міста уважно аналізують курси валют, так як всі хочуть отримати максимальну вигоду. У Кривому Розі обмін валют проводять в таких випадках:

 • для виїзду в іншу країну;
 • торгово-економічні відносини;
 • для покупки рухомого і нерухомого майна;
 • покупка товарів в інших країнах;
 • валютні вклади в банки на депозитні рахунки.

Національна валюта гривня не користується довірою не тільки у жителів Кривого Рогу, а й у всіх регіонах України. За останні 6 років курс гривні постійно змінюється, тому немає гарантії того, що він буде стабільним хоча б протягом календарного року. Тому для того, щоб хоч якось відкласти кошти, населення відкладає гроші в валюті. Популярністю користуються американський долар, євровалюта і британський фунт стерлінгів. Багато людей аналізують всі фінансові установи міста, щоб знайти найвигідніший і актуальний курс валют. Великою популярністю користуються звичайні обмінні пункти.

Крім цього, можна виділити наступні вигідні фактори обміну валют в обмінниках:

 • кожна фінансова операція залишається конфіденційною;
 • робота багатьох обмінних пунктів - цілодобова;
 • для обміну валюти не потрібно надавати документи;
 • широка мережа не тільки в Кривому Розі, але і по всій Україні;
 • наявність ліцензії від НБУ.

Історія виникнення обмінних пунктів в Україні

Обмінні пункти в Україні почали з'являтися тільки після розвалу Радянського Союзу. В СРСР такі фінансові організації були під забороною і валюту можна було поміняти тільки в Ощадбанку. Але при цьому існували жорсткі обмеження з обміну радянських рублів на іноземну валюту. Багато умільців знаходили способи, як обійти банківську систему Радянського Союзу і отримати валюту. Але такі операції були вкрай небезпечні, так як вони переслідувалися законом.

У роки незалежності України багато фінансових структур почали набирати свою популярність і тепер українці могли зробити обмін національних грошей на іноземну валюту абсолютно спокійно і легально. Як і на початку 90-х, так і по сьогоднішній день існують 3 способи як обміняти гроші:

 • через банки. Це найнадійніший спосіб зробити обмін валют, проте в банках існує обмеження, які роблять обмін валют вкрай незручним. Також необхідно надати документи, що посвідчують особу;
 • на чорному ринку. Висока популярність чорного ринку трималася на протязі тривалого періоду часу, проте з часом жителі Кривого Рогу стали менше довіряти їм, так як почастішали випадки отримання фальшивих купюр, а також обману споживачів. Але при цьому були і свої плюси, які полягали в тому, що валюту можна було міняти без обмеження за високим курсом, при цьому не потрібно було надавати документи;
 • через обмінні пункти. Дана фінансова організація поєднує в собі плюси як банківської системи, так і чорного ринку. Тут ви можете змінити валюту без всяких обмежень, при цьому не потрібно надавати документи та операції залишаються в повній конфіденційності. Також додатково передбачений фінансовий захист клієнта, за рахунок чого ви отримуєте справжні гроші, а не фальшиві.

Розвиток обмінників в Україні

На відміну від Радянського Союзу, де можна було поміняти валюту тільки в банку і на чорному ринку в сучасний час існує вільний вибір фінансових організацій. Зараз є велика кількість обмінних пунктів, але при цьому немає ніякої гарантії того, що ви зробите угоду вигідно. Перед тим, як вибрати обмінник в Кривому Розі, необхідно більш детально його проаналізувати за такими критеріями:

 • статус;
 • відгуки від клієнтів;
 • курси валют;
 • наявність ліцензії від Національного банку України;
 • безпека грошових коштів;
 • запаси валюти в обмінних пунктах;
 • робота не тільки з доларом, євро, рублями і фунтами, але і з більш рідкісними валютами;
 • наявність сучасної касової техніки та обладнання для перевірки справжності купюр.

У Кривому Розі перші обмінні пункти почали з'являтися в середині 90-х років, однак жителі міста з недовірою сприйняли дану структуру. Однак з часом обмінки стали частиною фінансової грамотності населення. На сьогоднішній день можна не тільки поміняти валюту, але і проаналізувати динаміку курсів валют. Обмінники в Кривому Розі є в кожному районі міста, як у центрі, так і в спальних районах. Найчастіше вони розташовуються поряд з відділеннями банків, так як якщо ви вирішили розмістити валютні вклади, то в обміннику ви зможете поміняти гроші і відразу ж покласти їх на депозит в банк. У більшості випадках курс валют в обміннику буде вище, ніж у відділенні банку.

Заробіток на обміні валют в Кривому Розі

В сучасний час міняти гроші можна не тільки з гривні на валюту, але і можна заробити на різниці іноземних валют. Це можна зробити наступними способами:

 • розмістити валютні депозити в банку. Це найпростіший спосіб, де не потрібно придумувати велосипед і банк за використання ваших грошей буде платити вам відсотки. На сьогоднішній день можна вигідно розмістити тільки американський долар, відсоток якого коливається від 8 до 10% річних. Євро зараз розміщувати не вигідно, так як відсоток може становити всього лише 0,01;
 • фінансові біржі. Фінансові біржі користуються популярністю не тільки серед професійних трейдерів, а й у користувачів, які починаються тільки розбиратися в даній системі заробітку. Однак в більшості випадків новачки звертаються до послуг досвідчених трейдерів, які можуть вас обдурити;
 • самостійно відстежувати зміни курсів валют. Якщо уважно стежити за змінами курсів можна добре на цьому заробити, не докладаючи зусиль. На сайтах багатьох обмінних пунктів, наприклад у КИТ Груп є така функція, яка дозволить вас оповістити, коли курс валют буде на тому рівні, який вам потрібен.

Зараз є велика мережа обмінних пунктів не тільки в Кривому Розі, але і по всій Україні. Лідером на українському ринку є компанія КІТ Груп, яка має 86 філій по всій Україні. В основному, пункти розташовані в обласних центрах, а також містах стратегічного призначення, в тому числі і Кривому Розі. Обмінний пункт Kit Group працює не тільки з євро, доларом, російським рублем, а й з польським злотим, швейцарським франком, китайським юанем і іншими валютами світу. На сайті компанії ви зможете за допомогою графіка з легкістю відстежити зміни курсів валют, які будуть зрозумілі не тільки досвідченим трейдерам, але і новачкам.

Послуги компанії КІТ Груп

КІТ Груп Кривий Ріг - кращий фінансовий партнер, якщо вам необхідно швидко перерахувати певну суму грошей по Україні або за кордон для іноземних бізнес-партнерів. Ми не беремо додаткової комісії або відсотків за перекази, при цьому кошти зараховуються максимально швидко. Якщо порівнювати з банківською сферою, то така операція може тривати кілька днів, при цьому з вас можуть зняти солідний відсоток.

Компанія Kit Group також надає послуги ломбарду, тут ви отримаєте на руки кошти без надання документів про доходи. У місцевих ломбардах і банках Кривого Рогу ж така операція може зайняти кілька годин, також залишається високий відсоток того, що банк відмовить вам у видачі кредиту без з'ясовних причин.

Ви можете здійснити у нас вигідний обмін будь-якої грошової одиниці або перевести кошти на банківську карту або в режимі онлайн, при цьому не платити подвійну конвертацію і не стояти в довгих чергах. Більшість банків Кривого Рогу не співпрацює з великою кількістю валют, до того ж у них діє суворий ліміт на видачу інвалюти в одні руки. Навіть якщо і необхідна грошова одиниця у них є, то вона відразу змінюється на долар, а потім на необхідну грошову одиницю. Це зайві і непотрібні витрати, тому компанія Kit Group проведе дану операцію безпосередньо, використовуючи обмін за допомогою крос-курсів. Багато філіq обмінника надають свої послуги цілодобово. Телефони менеджерів вказані на сайті компанії. Можна також замовити функцію зворотного дзвінка, залишивши свій номер телефону.

Вигода обміну валют в КІТ Груп

За багаторічний плідний період роботи наша компанія побудувала довірчі відносини з багатьма своїми клієнтами не тільки в Кривому Розі, але і в багатьох інших населених пунктах України. Прозорість всіх операцій викликає довіру, адже у нас завжди не тільки вигідний, а й актуальний курс.

Варто виділити наступні переваги наших обмінних пунктів:

 • конфіденційність інформації. Проведені у нас фінансові операції надійно захищені і приховані від сторонніх, оскільки в наших касах не потрібно пред'являти загальногромадянський паспорт. Кожна угода проходить в повній анонімності, тому ніхто не дізнається, що ви купували або здавали валюту;
 • безпека. За допомогою сучасного точного обладнання в наших обмінних пунктах касири зможуть легко виявити фальшиві або застарілі купюри, тому у нас ви отримуєте тільки справжні грошові кошти, якими можна повноцінно розплачуватися;
 • цілодобовий режим роботи сайту;
 • можливість "заморозити" курс на певний термін. На сайті КІТ Груп є зручна опція, яка дозволить на 60 хвилин забронювати вподобаний курс валют і він буде цей період перебувати на єдиній позначці. Це зручно і вигідно, адже валютний курс може коливатися по кілька разів на день. Для цього вам необхідно зв'язатися з менеджерами КІТ Груп за телефонами, або створити відповідну заявку в режимі онлайн;
 • всім клієнтам Кривого Рогу доступний не тільки роздрібний, а й оптовий обмінний курс;
 • додаткові послуги. У наших офісах касири без проблем приймають старі купюри, а також при великих сумах - проводять інкасацію клієнта, щоб той не переживав за збереження своїх фінансів.

Підписуйтесь на нашу розсилку новин, щоб бути в курсі актуальних фінансових змін, відстежувати котирування крос-курсів, переглядати статус своїх угод і брати участь в реферальних програмах.

Часті питання F.A.Q.

А у вас точно актуальний курс?

Курси на сайті оновлюються в режимі реального часу і завжди вигідніше роздрібних в відділенні. Зробіть заявку на пробний обмін - і переконайтеся в цьому самі.

Як зафіксувати курс?

Щоб зафіксувати курс і суму на 1 годину, просто залиште заявку на сайті в 2 кліка. Або зателефонуйте в наш call-центр, і оператор забронює для вас курс.

Від якої суми діє опт?

Ми прагнемо зробити вигідні курси максимально доступними. Тому ви можете скористатися оптовими умовами при обміні всього від 500 $ (або еквівалент потрібної валюти).

Чи можна вам довіряти?

10 років роботи в 25 містах України, 350 співробітників і більше 6000 активних клієнтів дозволяють нам сподіватися на вашу довіру. Втім, краще переконайтесь у перевагах роботи з нами особисто - просто залиште заявку на пробний обмін прямо зараз.