0800331296

Курс долара до гривні в Кривому Розі на сьогодні

USD/UAH
  •  

Популярність американської валюти в нашій країні надзвичайно висока, оскільки вона традиційно вважається найстабільнішою, і українці звикли зберігати свої заощадження саме в ній, а не в національній. Саме тому наших співвітчизників часто цікавить курс долара до гривні і надійні організації, в яких можна здійснити такий обмін вигідно і безпечно.

Основи формування курсу долара до гривні

Вартість одних грошових одиниць, яка виражена держзнаками іншої держави - величина непостійна і може змінюватися під впливом багатьох чинників. Наприклад, падає курс гривні до долара в результаті наступних процесів:

  • додатковий випуск готівки та інших цінних паперів, який не має під собою підстав у вигляді зростаючих мікро- і макроекономічних показників;
  • високі темпи інфляції;
  • збільшення обсягу імпорту, із-за якого відбувається відтік інвалюти і виникає її дефіцит;
  • валютні інтервенції також викликають коливання курсу долара в банках Кривого Рогу і в інших населених пунктах;
  • низька активність на валютних торгах, а також на фондових біржах дорогоцінних металів і енергоресурсів;
  • тісна залежність економіки від експортованої сировини;
  • зниження довіри до уряду і нацвалюті в міжнародних і внутрішніх масштабах.

Тип держрегулювання і його вплив на курс долара до гривні

Суттєво впливає на стабільність курсу долара в Україні той факт, наскільки НБУ готовий втручатися в його утворення або обраний тип держрегулятора. Якщо відповідними органами була обрана грошово-кредитна політика, при якій котирування спеціально утримуються, то Мінфін змушений прив'язувати їх до валютного кошика і витрачати на їх фіксацію золото-валютні запаси. Навіть при розвиненій економіці таке навантаження на неї може бути накладною.

При помірно-плаваючому регулюванні курс долара в Кривому Розі утримується в рамках заданого коридору і коригується тільки в разі виходу за них. Найбільш доцільним для країн з відкритою економікою вважається плаваючий тип. При ньому Нацбанк спрямовує свої сили на стабілізацію інфляції, а вартість ВКВ утворюється по головному ринковому принципу - паритет попиту і пропозиції.

Інші аспекти, що впливають на курс гривні до долара

На ціну, по якій можна купити купити долар в Кривому Розі та в інших українських містах, також впливають структурні чинники. До їх числа можна віднести дестабілізацію суспільно-політичної обстановки, участь збройних сил в міждержавних війнах, утворення внутрішніх збройних конфліктів і вогнищ напруги, ліквідація наслідків стихійних лих.

Крім цього, суттєво впливає на курс долара в Кривому Розі чорний ринок, який використовує найменший привід для стимуляції ажіотажу. Таким чином спекулянти прагнуть заробити якомога більше і повністю покрити ризики, пов'язані зі своєю незаконною діяльністю.

Де можна перевести долари в гривні в Кривому Розі?

Теоретично перевести долари в гривні можливо в таких фінустановах, як банки і обмінники, а також у приватних і юридичних осіб, які не мають ліцензії на надання таких послуг. Очевидно, що звернення в несертифіковані обмінники і до «міняйл» пов'язане з великим ризиком, оскільки нерідко такі структури застосовують різні шахрайські схеми, а довести факт протиправної дії і притягнути винних до відповідальності дуже складно. Саме тому не варто у них міняти гроші, навіть якщо курс долара в Кривому Розі у валютників вельми привабливий. Варто відзначити, що навіть при конвертації в банківських відділеннях і сертифікованих обмінниках слід дотримуватися елементарних правил безпеки: попередньо уточнювати підсумкову суму і перераховувати готівку, не відходячи від каси.

Нюанси обміну доларів на гривні і навпаки в офіційних структурах

Офіційно і безпечно перевести гривні в долари можливо тільки в державному або комерційному банку та в ліцензованій обменці. Однак в банківській касі може не виявитися достатньої кількості іноземної валюти, а при здійсненні операції необхідно пред'являти паспорт і підписувати додаткові квитанції.

Щоб цього уникнути, слід знайти надійний обмінний пункт. Наш обмінник відповідає всім основним вимогам благонадійності: ми маємо всі дозвільні документи, пропонуємо хороший курс долара, а Кривий Ріг - не єдиний обласний центр, в якому знаходяться наші філії. Наша додаткова перевага - наявність сайту. На веб-сторінці регулярно публікуються актуальні котирування, а також там знаходиться вся важлива для споживача інформація. Йдеться про дозвільну документацію, адреси, телефони та режим роботи філій, в яких можна перевести долари в гривні за попередньою броні.