Курс фунта до долару в Кривому Розі на сьогодні

Операції по обміну валюти можна використовувати, щоб заробляти на курсових різницях. Деякі перетворили гру на них в основне джерело доходу, однак в безпечному обміні валюти зацікавлені не тільки професійні гравці на фінансовому ринку. Прості люди іноді також стикаються з необхідністю перетворити долари в фунти або навпаки. Інвалютні суми можуть з'явитися у них після повернення із закордонної відпустки, із заробітків. У будь-якому випадку хочеться продати іноземні купюри максимально ефективно. Більшість банків і обмінних пунктів проводять покупку інвалюти за гривні, але по-справжньому заощадити на конвертації фунтів в долари можна тільки при прямому продажі британських грошей без участі української валюти. Зараз похвалитися великою кількістю обмінників може не тільки Київ. Навіть в провінції можна знайти високий крос-курс фунт/долар: Кривий Ріг входить в число міст, де є наші пункти. Ми працюємо не один рік, тому прийшовши до нас ви проведете обмін будь-якої валютної пари швидко, безпечно і вигідно.

Як перевести фунти в долари в Кривому Розі?

Перекласти фунти в долари може будь-який житель України. Оскільки стан обох іноземних валют відносно сталий, багато зберігають у них заощадження. В останні роки популярною стала діяльність з торгівлі валютою з метою отримання прибутку. Гравці на валютному ринку зазвичай вибирають відповідний момент для проведення операції, коли курс фунта до долара стає оптимальним. Такий бізнес може бути прибутковим, але для цього потрібні знання в цій галузі, досвід і чуття, інакше можна втратити чималі кошти.

І профі, і приватним особам важливо правильно вибрати спосіб валютного переказу: за допомогою онлайн або оффлайн-сервісу.

Наш партнер obmenat.com спеціалізується на миттєвих електронних перерахуваннях з використанням різних платіжних систем і банківських карт. Такий спосіб незамінний, якщо ви частіше проводите безготівкові платежі.

Якщо ж необхідно продати готівку, слід робити вибір між банками і обмінними пунктами. Банківський сектор при всій своїй надійності не є гнучким у встановленні тарифів. Тому якщо ви прагнете знайти найбільш вигідні умови обміну, краще звернутися в фізичний обмінник.

Розглянемо, чим ми відрізняємося від конкуруючих організацій і чому слід звертатися за обміном саме до нас.

Наш обмінник при покупці фунта стерлінгів: курс до долара і інші переваги

На ринку безліч обмінників пропонує провести продаж і покупку британського фунта. Наш обмінний пункт перевершує конкурентів за наступними параметрами:

  1. Співвідношення фунта до долара краще серед аналогічних пропозицій. Існуючі валютні сервіси - комерційні організації, тому при встановленні тарифів вони розраховують отримати прибуток. Деякі з підприємців думають тільки про миттєве збагачення. Їх не турбує подальша співпраця з клієнтами, тому і комісії при обміні USD to Pound і назад грабіжницькі. Наша тарифна політика заснована на розвитку взаємин з покупцями і продавцями інвалюти: головна мета - щоб до нас поверталися. Конвертаційні умови у нас максимально привабливі.
  2. При продажу фунта стерлінгів курс до долара - не єдиний пріоритет. Співпраці на постійній основі заслуговують лише ті, хто піклується про зручність проведення операцій. Поряд зі сторінками в соцмережах ми розвиваємо сайт. Тут розміщені поточний курс фунта стерлінга до долара і графік його динаміки за тиждень. Доступно отримання відомостей про курсовий рівень по електронній пошті, досить вказати e-mail в розділі «Повідомити мене».
  3. Щоб прискорити операцію і заощадити ваш час, на сайті є зручна таблиця з показниками купівлі-продажу USD to GBP - пари американський долар/фунт стерлінгів. Не треба самостійно вводити суму і множити її на курс фунта до долара: калькулятор вже розрахував результат для певного обсягу англійських грошових знаків.
  4. Надійність і захист клієнтів. Нашим плюсом є сучасна система безпеки, якою обладнаний офіс. З точки зору захисту персональних даних та іншої інформації ми також гарантуємо сервіс, який відповідає найвищим стандартам.

Як зафіксувати курс долара до фунта стерлінгів?

За статистикою кожен день курс долара до фунта стерлінгів змінюється не по разу. Будь-яка людина не застрахована від збитків, коли умови конвертації раптом зміняться, поки вона добирається до офісу.

Убезпечити вас від подібних втрат часу і грошей покликана можливість «заморозити» курс GBP/USD в Кривому Розі на 60 хвилин. Зв'яжіться з нами і забронюйте суму, яку хочете обміняти. На годину курс долар / фунт залишиться незмінним, за цей час ви спокійно дійдете до каси за доларовою готівкою.