• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід
Назад до списку валют

Вигідний курс обміну Долари США і Рублі на сьогодні

USD/RUB
  •  
Онлайн обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту

Сьогодні перевести рублі в долари або обміняти інші іноземні валюти не представляє ніякої складності. Численними обмінними пунктами буквально всіяні вулиці українських міст. Що, по-перше, говорить про доступність даної фінансової послуги. А, по-друге, про її велику популярність. Це пов'язано з різними причинами. Наприклад, грошовими заощадженнями, інвестиціями, подорожами, бізнес-проектами та багатьма іншими.

Незалежно від причин, учасників ринку цікавить курс російського рубля до долара на момент обміну. Адже котирування змінюються досить часто і відчутно, що може значно позначитися на результатах угоди. Саме тому потрібно вибрати не тільки надійний, але і вигідний обмінник. Також важливо уникати нелегальних обмінних пунктів і окремих представників чорного ринку. Щоб в гонитві за незначною «вигодою» не залишитися зовсім без грошей. Де ж краще зробити операцію долар - рубль? Кривий Ріг пропонує для цього безпечний і перевірений обмінний пункт за адресою вул. Лермонтова, 4.

Як формується курс рубль - долар?

Валютні коливання, в тому числі пари рубль - долар, залежать від безлічі факторів. Основними з них вважаються:

  • емісія грошових знаків;
  • зовнішньоторговельний баланс;
  • довіру до грошей.

Далі варто розглянути ці фактори докладніше. Якщо в державі збільшується оборот грошової маси, то пропозиція починає перевищувати попит, що призводить до зниження цінності грошових знаків. Таке може спостерігатися, наприклад, при інтенсивному запуску «друкарського верстата» або ж видачі великої кількості кредитів банкам. Що може сильно вплинути на курс долара до рубля на сьогодні і в подальшому.

Що стосується зовнішньоторговельного балансу, то він також значно впливає на баланс попиту і пропозиції. Оскільки велика кількість експортованих товарів і послуг підвищують попит на національні грошові знаки і, відповідно, підвищують їх курсову вартість. Протилежна ситуація стосується імпорту. Чим більше імпортується товарів, тим нижче падає вартість місцевих грошей. Цей же параметр, наприклад, впливає на курс долара до рубля на поточний момент.

Найважливішим фактором є довіра до грошей. Так, висока вартість американських «вічнозелених» пов'язана з їх затребуваністю і використанням в якості резервної світової валюти. Переважна більшість великих світових контрактів прив'язана саме до USD. І багато громадян країн зі слабкою економікою вважають за краще зберігати накопичення в доларах або євро. Що підвищує попит, і відповідно, курс даних купюр.

Існують й інші фактори, що впливають на курс рубля до долара і вартість інших грошових одиниць. Це і політичні рішення, і необдумані заяви політиків, і навіть стихійні лиха. Однак, міцну валюту неекономічні причини можуть похитнути лише короткочасно. Після чого вона досить швидко повертається на колишні позиції.

Курс рубля до долара: Кривий Ріг

Оскільки крос-курс рубль - долар є найважливішою інформацією для здійснення угоди, він постійно знаходиться на інформаційному сайті нашого обмінника. Тут наші клієнти завжди можуть дізнатися свіжу інформацію по конвертації валют і її динаміці. Причому ми оновлюємо графік в режимі 24/7, що дозволяє в будь-який момент оперувати найостаннішими даними.

Крім того, наш обмінний пункт має такі переваги в порівнянні з багатьма конкурентами:

  1. Надійна, стабільна і довготривала робота на ринку України.
  2. Вигідний курс рубль - долар, а також інших валютних пар.
  3. Низька курсова різниця валют, що забезпечує вигоду нашим клієнтам.
  4. Широке охоплення різних валют і фінансових операцій.
  5. Кваліфікований персонал, конфіденційність всіх угод.

Як скористатися послугами обмінника?

Для початку варто ознайомитися з крос-курсом долар - рубль і його динамікою за минулу добу і тиждень. Якщо обмін не є терміновим, а особливо при наявності великої суми, потрібно певний час моніторити ціни. Вибираючи таким чином відповідний момент для обміну. У цьому може допомогти зручна функція «Повідомити мене». Якщо ж Вам потрібен терміновий обмін, слід відразу звернутися в наш пункт обміну. Або зателефонувати і обговорити необхідні умови. Тоді до вашого приходу буде підготовлена ​​вся необхідна сума. Що дозволить провести фінансову операцію значно швидше.

Наш обмінник має високу репутацію, яку ми намагаємося підтримувати. Саме тому пріоритетом нашої роботи є задоволені клієнти, які стають нашими постійними користувачами. У нас ви знайдете відмінний сервіс та вигідний курс рубля до долара. Кривий Ріг - один з 13 українських міст, в яких знаходяться наші обмінники. Вибирайте відповідний і приходьте. Ми завжди раді вам допомогти!